KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14082137
nr 1408 2137
Inger Rydén
(f. 1944), Sverige
Gårdsmotiv vinter. Signerad, akvarell. Motivet: 41x29, yttermått inklusive ram: 55x42 cm
Inger Rydén, född 1944 i Uppsala, svensk målare och illustratör.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:47:27
300 kr
500 kr
Inger Rydén
Läs mer om Inger Rydén